Hungarian and Slovak Relay ChampionshipSze 2016.06.22. 21:59
Entries by clubscreated by OS2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
23EK Egyesületen kívüli (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1112M14-HUEK9:10
2375W145EK9:15
 
 
24ARA Alba Regia Atlétikai Klub (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1147M18ARA9:00
2390K3ARA9:20
 
 
30BSC Balatonfüredi Sport Club (1)HUN
NoStnoClassDescrStart
1152M20BSC9:00
 
 
35BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C (7)HUN
NoStnoClassDescrStart
1288M145BEA 19:05
2289M145BEA 29:05
3322W125BEA9:15
4365M205BEA9:15
5366M205BEA9:15
6376W145BEA 19:15
7377W145BEA 29:15
 
 
43DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl (11)HUN
NoStnoClassDescrStart
1113M14-HUDTC9:10
2126M16DTC9:05
3138M18DTC9:00
4161M19/21DTC9:00
5211W16DTC9:05
6220W18DTC9:05
7230W20DTC9:05
8237W19/W21DTC9:00
9323W125DTC9:15
10330M125DTC9:00
11391K3DTC9:20
 
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu (9)HUN
NoStnoClassDescrStart
1114M14-HUESP9:10
2127M16ESP9:05
3139M18ESP9:00
4162M19/21ESP9:00
5212W16ESP9:05
6221W18ESP9:05
7262OpenESP9:20
8290M145ESP9:05
9349M55/M165ESP9:15
 
 
46ETC Egri Testedző Club (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1163M19/21ETC9:00
2367M205ETC9:15
3378W145ETC9:15
 
 
57GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub (1)HUN
NoStnoClassDescrStart
1392K3GYO9:20
 
 
61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1340M185HSE9:15
2350M55/M165HSE9:15
3384W55/W165HSE 19:15
4385W55/W165HSE9:15
 
 
63MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako (5)HUN
NoStnoClassDescrStart
1128M16MOM9:05
2164M19/21MOM 19:00
3165M19/21MOM9:00
4201W14-HUMOM9:10
5222W18MOM9:05
 
 
64HER Balatonalmádi Herkules Sporteg (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1368M205HER9:15
2386W55/W165HER9:15
 
 
65HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási (5)HUN
NoStnoClassDescrStart
1291M145HTC9:05
2393K3HTC 19:20
3395K3HTC 39:20
4414K3HTC 49:20
5416K3HTC 29:20
 
 
69JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1166M19/21JMD9:00
2292M145JMD9:05
 
 
72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye (11)HUN
NoStnoClassDescrStart
1129M16SDS9:05
2153M20SDS9:00
3167M19/21SDS9:00
4202W14-HUSDS 19:10
5203W14-HUSDS 29:10
6231W20SDS9:05
7238W19/W21SDS9:00
8277M35/M105SDS9:00
9293M145SDS9:05
10331M125SDS9:00
11351M55/M165SDS9:15
 
 
73KAL Kalocsai Sport Egyesület (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1278M35/M105KAL9:00
2332M125KAL9:00
 
 
86MSE Megalódusz Sportegylet (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1294M145MSE9:05
2397K3MSE9:20
 
 
88MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1168M19/21MEA9:00
2398K3MEA9:20
 
 
89MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1333M125MAF9:00
2352M55/M165MAF9:15
3387W55/W165MAF9:15
 
 
96OSC Orvosegyetem Sport Club (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1295M145OSC9:05
2324W125OSC9:15
3341M185OSC9:15
4353M55/M165OSC9:15
 
 
97PAK Paksi Sportegyesület (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1115M14-HUPAK9:10
2169M19/21PAK9:00
3296M145PAK9:05
 
 
99POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1325W125POE9:15
2342M185POE9:15
3354M55/M165POE9:15
 
 
100PVS Pécsi Vasutas Sportkör (15)HUN
NoStnoClassDescrStart
1130M16PVS9:05
2131M16PVS9:05
3140M18PVS9:00
4154M20PVS9:00
5170M19/21PVS9:00
6204W14-HUPVS9:10
7213W16PVS9:05
8223W18PVS9:05
9232W20PVS9:05
10239W19/W21PVS9:00
11279M35/M105PVS9:00
12297M145PVS9:05
13311W35/W105PVS9:05
14326W125PVS9:15
15369M205PVS9:15
 
 
101PVM Pécsi Vörös Meteor SK (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1343M185PVM9:15
2355M55/M165PVM9:15
3379W145PVM9:15
4388W55/W165PVM9:15
 
 
108SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1327W125SMA9:15
2344M185SMA9:15
3356M55/M165SMA9:15
 
 
113SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle (14)HUN
NoStnoClassDescrStart
1116M14-HUSZV 19:10
2117M14-HUSZV 29:10
3132M16SZV9:05
4141M18SZV9:00
5171M19/21SZV9:00
6205W14-HUSZV9:10
7214W16SZV 19:05
8215W16SZV 29:05
9224W18SZV9:05
10233W20SZV9:05
11234W20SZV9:05
12240W19/W21SZV9:00
13357M55/M165SZV9:15
14380W145SZV9:15
 
 
115HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1298M145HRF9:05
2328W125HRF9:15
 
 
116SZT Szombathelyi Haladás VSE (11)HUN
NoStnoClassDescrStart
1118M14-HUSZT 19:10
2119M14-HUSZT 29:10
3133M16SZT9:05
4142M18SZT9:00
5172M19/21SZT9:00
6206W14-HUSZT9:10
7241W19/W21SZT9:00
8299M145SZT9:05
9312W35/W105SZT 19:05
10313W35/W105SZT 29:05
11381W145SZT9:15
 
 
119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn (23)HUN
NoStnoClassDescrStart
1120M14-HUSPA 19:10
2121M14-HUSPA 29:10
3134M16SPA9:05
4143M18SPA9:00
5155M20SPA 19:00
6156M20SPA 29:00
7157M20SPA 39:00
8173M19/21SPA 19:00
9174M19/21SPA 29:00
10175M19/21SPA 39:00
11176M19/21SPA 49:00
12177M19/21SPA 59:00
13207W14-HUSPA9:10
14216W16SPA 19:05
15217W16SPA 29:05
16235W20SPA9:05
17242W19/W21SPA 19:00
18243W19/W21SPA9:00
19300M145SPA9:05
20334M125SPA9:00
21358M55/M165SPA9:15
22382W145SPA9:15
23399K3SPA9:20
 
 
120THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1280M35/M105THT9:00
2301M145THT9:05
3421K3THT9:20
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (11)HUN
NoStnoClassDescrStart
1122M14-HUTTE9:10
2158M20TTE9:00
3208W14-HUTTE 19:10
4209W14-HUTTE 29:10
5218W16TTE9:05
6302M145TTE9:05
7329W125TTE9:15
8335M125TTE9:00
9370M205TTE9:15
10400K3TTE 19:20
11412K3TTE 29:20
 
 
128TSE Törekvés Sport Egyesület (1)HUN
NoStnoClassDescrStart
1336M125TSE9:00
 
 
131VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle (5)HUN
NoStnoClassDescrStart
1123M14-HUVHS 19:10
2124M14-HUVHS 29:10
3210W14-HUVHS9:10
4314W35/W105VHS9:05
5402K3VHS9:20
 
 
134ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut (9)HUN
NoStnoClassDescrStart
1125M14-HUZTC9:10
2135M16ZTC9:05
3159M20ZTC9:00
4225W18ZTC 19:05
5226W18ZTC 29:05
6281M35/M105ZTC9:00
7315W35/W105ZTC9:05
8371M205ZTC9:15
9403K3ZTC9:20
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1160M20SAS9:00
2303M145SAS9:05
3345M185SAS9:15
 
 
138ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1144M18ZST9:00
2316W35/W105ZST9:05
3346M185ZST9:15
 
 
179HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1178M19/21HSP9:00
2347M185HSP9:15
3359M55/M165HSP9:15
4383W145HSP9:15
 
 
181KFK KFKI Petőfi Sportkör (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1244W19/W21KFK9:00
2282M35/M105KFK9:00
 
 
225HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1348M185HBS9:15
2360M55/M165HBS9:15
 
 
226MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1317W35/W105MCB9:05
2404K3MCB9:20
 
 
229BBB Balassagyarmati Balassi Bálint (3)HUN
NoStnoClassDescrStart
1179M19/21BBB9:00
2337M125BBB9:00
3389W55/W165BBB9:15
 
 
231GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó (5)HUN
NoStnoClassDescrStart
1145M18GOC9:00
2180M19/21GOC 19:00
3181M19/21GOC 29:00
4227W18GOC9:05
5245W19/W21GOC9:00
 
 
479SIR Sirályok Sportegyesület (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1236W20SIR9:05
2338M125SIR9:00
 
 
749MAT Mazsola Tájfutó és Természetba (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1146M18MAT9:00
2246W19/W21MAT9:00
3304M145MAT9:05
4405K3MAT9:20
 
 
863CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes (2)HUN
NoStnoClassDescrStart
1136M16CSP9:05
2253OpenCSP9:20
 
 
1003KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü (1)HUN
NoStnoClassDescrStart
1339M125KZS9:00
 
 
1050HOD Hód-mentor sport és műpártoló (4)HUN
NoStnoClassDescrStart
1137M16HOD9:05
2182M19/21HOD9:00
3219W16HOD9:05
4247W19/W21HOD9:00
 
 
1101PEZ AŠK Pezinok (2)SVK
NoStnoClassDescrStart
1102M14-SKPEZ A9:10
2151M18PEZ A9:00
 
 
1102TKE ATU Košice (19)SVK
NoStnoClassDescrStart
1103M14-SKTKE A9:10
2105M14-SKTKE C9:10
3108M14-SKTKE B9:10
4184M19/21TKE A9:00
5185M19/21TKE B9:00
6186M19/21TKE C9:00
7187M19/21TKE D9:00
8196W14-SKTKE A9:10
9249W19/W21TKE A9:00
10250W19/W21TKE B9:00
11251W19/W21TKE C9:00
12284M35/M105TKE A9:00
13306M45TKE A9:05
14307M45TKE B9:05
15308M45TKE C9:05
16361M55/M165TKE A9:15
17372W45TKE A9:15
18407K3TKE A9:20
19408K3TKE B9:20
 
 
1103BSC Balatonfüred Sport Club (1)HUN
NoStnoClassDescrStart
1111M14-SKBSC A9:10
 
 
1104BOV Banik Ostrava (1)SVK
NoStnoClassDescrStart
1410K3BOV A9:20
 
 
1105FBA Farmaceut Bratislava (3)SVK
NoStnoClassDescrStart
1194M19/21FBA A9:00
2256OpenFBA A9:20
3258OpenFBA B9:20
 
 
1106ZMT Klub OB Martin (3)SVK
NoStnoClassDescrStart
1417K3ZMT B9:20
2418K3ZMT A9:20
3420K3ZMT C9:20
 
 
1107SSN KOB Cingov Spisska Nova Ves (3)SVK
NoStnoClassDescrStart
1183M19/21SSN A9:00
2305M45SSN A9:05
3319W35/W105SSN A9:05
 
 
1108KYS KOB Kysak (2)SVK
NoStnoClassDescrStart
1195M19/21KYS A9:00
2286M35/M105KYS A9:00
 
 
1109SPE KOB Sokol Pezinok (22)SVK
NoStnoClassDescrStart
1104M14-SKSPE B9:10
2106M14-SKSPE D9:10
3107M14-SKSPE A9:10
4109M14-SKSPE C9:10
5149M18SPE A9:00
6150M18SPE B9:00
7198W14-SKSPE A9:10
8199W14-SKSPE B9:10
9200W14-SKSPE C9:10
10252W19/W21SPE A9:00
11254OpenSPE C9:20
12257OpenSPE A9:20
13259OpenSPE B9:20
14261OpenSPE D9:20
15287M35/M105SPE A9:00
16321W35/W105SPE A9:05
17363M55/M165SPE A9:15
18364M55/M165SPE B9:15
19374W45SPE A9:15
20394K3SPE B9:20
21415K3SPE A9:20
22419K3SPE C9:20
 
 
1110BBA KOBRA Bratislava (3)SVK
NoStnoClassDescrStart
1188M19/21BBA A9:00
2189M19/21BBA B9:00
3190M19/21BBA C9:00
 
 
1111SKS ŠK Sandberg (1)SVK
NoStnoClassDescrStart
1191M19/21SKS A9:00
 
 
1112VBA ŠK VAZKA Bratislava (1)SVK
NoStnoClassDescrStart
1409K3VBA A9:20
 
 
1113VZA Slavia ZU Zilina (7)SVK
NoStnoClassDescrStart
1101M14-SKVZA A9:10
2193M19/21VZA A9:00
3228W18VZA A9:05
4248W19/W21VZA A9:00
5255OpenVZA A9:20
6283M35/M105VZA A9:00
7318W35/W105VZA A9:05
 
 
1114OOP TJ Opava (1)SVK
NoStnoClassDescrStart
1260OpenOOP A9:20
 
 
1115RBA TJ Rapid Bratislava (12)SVK
NoStnoClassDescrStart
1110M14-SKRBA A9:10
2148M18RBA A9:00
3197W14-SKRBA A9:10
4285M35/M105RBA A9:00
5310M45RBA A9:05
6320W35/W105RBA A9:05
7362M55/M165RBA A9:15
8373W45RBA A9:15
9396K3RBA D9:20
10401K3RBA B9:20
11411K3RBA A9:20
12413K3RBA C9:20
 
 
1116EBB TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma (2)SVK
NoStnoClassDescrStart
1192M19/21EBB A9:00
2309M45EBB A9:05
 
 
1117UBU UNEFS Bucharest (2)ROM
NoStnoClassDescrStart
1229W18UBU A9:05
2406K3UBU A9:20